top of page
65145055_1926277110805801_36850917754431

Více o nás

Proč právě my

Proč byste měli zvolit spolupráci zrovna s Textilem postaru? Je to soubor vlastností a hodnot, na kterých trváme a za které se svým jménem zaručujeme.

Poctivá ruční práce, znalosti získávané od mistra v oboru, spolupráce s předními českými odborníky na historický textil a výrobní postupy ověřené tisíci lety praxe našich předků dělá z Textilu postaru to, čím je. Nejvyšší možná kvalita a řemeslné provedení produktů, čestné a férové jednání, spolehlivost a spokojený zákazník to jsou hodnoty, ze kterých nebudeme ustupovat ani o píď.


Proč dnes, v době kvalitních syntetických materiálů, používat staromódní přírodní textil? Jeho výroba je obnovitelná a šetrná k životnímu prostředí, ale v první řadě jsou to jeho vlastnosti, na které si člověk v průběhu celé té doby, co se obléká, zvykl. Chladivý dotek lnu, luxusní jemnost hedvábí nebo skvělé izolační vlastnosti vlny. Zkuste se o víkendu ráno zachumlat do hedvábného županu a vychutnat si svou snídani. Rozvalte se do polštářů z kvalitní bavlny, oblékněte vlněný kabát a vyrazte na výlet do přírody, zima Vás tam rozhodně nezaskočí. Proč se pro jednou nenechat trochu rozmazlit kvalitou a vědomím, že vlastníte kus ruční řemeslné práce...?

Více o nás: About
Více o nás: Pro Gallery
bottom of page